poniedziałek, 4 listopada 2013

Ciemność


カトン

Obudzona szuraniem w pokoju przewróciłam się na plecy. Zanim otworzyłam oczy, szuranie ustało. Wzruszyłam ramionami z nadzieją na ponowne szybkie zaśniecie. Ułożyłam się wygodnie, gdy drzwi pokoju uchyliły się z cichym szmerem. Nie otworzyłam oczu od razu, poczekałam chwilę. Przez moją głowę przemknęły tysiące pomysłów na raz. Wyraziste obrazy z horroru oglądanego niedawno wróciły niczym bumerang. Otworzyłam lewe oko, nie zobaczyłam nic prócz ciemności. Zamknęłam oko raz jeszcze, próbując uspokoić oszalałe serce. Przecież to tylko filmy, nic się nie dzieje - mówiłam w duchu. Pełna determinacji otworzyłam oczy, tym razem zobaczyłam więcej prócz ciemności. Minęło kilka chwil, zanim zrozumiałam że patrzyłam w oczy potwora, który na mojej ścianie krwią rodziców napisał 'Poczekam'

Brak komentarzy: